Klimtechnieken
Je vindt klimmen de max, maar vlot 5C’s overwinnen, of die eerste 6A’s, da’s andere koek. Die ene route, dat ging perfect, maar die andere, daar zie je geen beginnen aan. Of misschien lukt dat allemaal in feite wel al goed, maar wil je graag even alles op een rijtje.Met deze cursus proberen we op een plezante manier een naam te geven aan de methodes die je nu al onbewust begon toe te passen. We maken je ook attent op valkuilen.We gaan specifiek oefenen op de basistechnieken van het klimmen en op het overwinnen van passen en routes waar je daarvoor op vast liep. In de laatste les leg je jouw eigen puzzel in een projectroute op jouw maat.
Met deze ervaring in de rugzak kan je jouw klimniveau een nieuw duwtje geven terwijl je er nog meer plezier aan gaat beleven.
Oefenmoment KVB2+ en KVB3
Het klimseizoen op de rotsen is reeds begonnen maar dit wil niet zeggen dat je er zelf al helemaal terug klaar voor bent.
Wil je nog even onder begeleiding alles herhalen alvorens je erop uit trekt?
Dan is dit het ideale moment.
Blueberry club voorziet lesgever , extra materiaal en een oefenmoment onder begeleiding waarin je alle technieken nog even kan oefenen .
- Ombouwen op een relais
- Relais bouwen
- De nieuwe rappel methode oefenen
- Na klimmer zekeren
- Rappel oefenen
- ...
Het oefenmoment gaat door dinsdag 19 mei van 19u30 - 22u30